Uuel aastal uue hooga: tuuluta kappe ja müü seisma jäänud Apple seadmed maha!

Kulukas detsember on möödunud ning nii mõneski majapidamises võis kingipaki seest leida uue Apple’i vidina. Seetõttu on nüüd kätte jõudnud aeg võtta uus aasta värskelt vastu, kappe tuulutada ning asjatuna seisma jäänud Apple’i seade uuele ringile suunata – sina saad koju ruumi ning pangakontole kena täienduse. Ära unusta, et kõige lihtsam viis vanast seadmest ausa hinna eest vabaneda on müüa see Upgreatile!

Upgreati tagasiostuprogrammi raames ostame sult hea meelega ära ka ka vanemad ning kulunud Apple’i seadmed, et puhuda neile sisse uus elu ja suunata need uuele ringile. See tähendab, et kasutuna seisvate seadmete tagasimüümisest võidavad kõik – sinu pangakontole jõuab 48 tunni jooksul aus tasu, keegi saab peagi endale uuskasutatud Apple’i vidina ning loodusesse satub veidi vähem e-prügi.

Miks müüa oma vana seade just Upgreatile?

Kasutatud Apple’i seadmete müümiseks on palju erinevaid võimalusi – alates digitaalsetest turuplatsidest kuni sotsiaalmeediani välja. Kuigi need kaks võivad esmapilgul tunduda kui kõige mõistlikumad valikud vana seadme rahaks muutmiseks, siis reaalsuses on olukord märkimisväärselt keerulisem ja tihti ka oluliselt tüütum.

Sotsiaalmeediaplatvormid ja turuplatvormid on tihti täidetud petturite, kauplejate ning õngitsejatega, kes üritavad seadme endale saada tasuta, või kes eeldavad kasutatud seadme ostmisel uueväärset vidinat. Kui see aga reaalsuseks ei osutu, on just müüja selle, kelle poole vaadatakse. Ära ei tasu unustada ka seda, et müües oma seadme mõnel muul platvormil, pead sa ise tegelema ka logistikaga ehk sellega, et iPhone või Mac ühes tükis uue omanikuni jõuaks.

Kõik see on täiesti vastupidine sellele, milline on kogemus lüües käed Upgreatiga. Me oleme oma protsessi püüdnud muuta niivõrd sujuvaks ja mugavaks, et vanast seadmest loobumine võtab aega vaid mõned minutid. Mõistagi kanname meie hoolt ka logistika eest ning võid alati olla kindel, et müüdud seadme meieni jõudmisel jõuab lubatud summa sinu pangakontole 48 tunni jooksul.

Selleks, et oma seisma jäänud Apple’i vidin meile müüa, pead läbima vaid neli lihtsat sammu:

  1. Tutvu oma seadme väärtusega
  2. Oota, et me saadaks sulle tühja karbi
  3. Kasuta karpi, et iPhone, Mac, iPad või Watch meie poole teele panna
  4. Hoia oma pangakontol silm peal – raha jõuab sinuni 48 tunni jooksul

Nii lihtne see ongi! Kõige eelneva kõrval ei pea sa ka liigselt muretsema oma vana seadme täpse seisukorra pärast või selle üle, et seda ei saa sisse lülitada. Ostame hea meelega ära nii tip-top korras hästi töötavad seadmed, kui ka näiteks vanemad telefonid või arvutid, mida ei saa isegi sisse lülitada. Pea meeles, et mida paremas seisukorras vana seade on, seda kõrgemat hinda võid ka oodata.

Kui palju mu vana seade üldse väärt on?

Sinu seadme hind sõltub sellest, kui vana see on, kui hästi see töötab ning kui ulatuslikke vigastusi see kannatanud on. Igal seadmel on mingi väärtus, kuid mida uuema või paremini hoitud tootega tegu on, seda kõrgem on ka selle eest makstav tasu.

Kui oled seadet meile müümas, saad märkida, mis tootega tegu on, kas seda saab sisse lülitada, kas see on saanud vigastada ning kas selle puhul on Apple’i tooteleidmismehhanismid sisse või välja lülitatud. Nende andmete pealt teeb meie algoritm arvutuse ning kui hind tundub sulle vastuvõetav, saabki ülejäänud protsessiga edasi minna.

Oma konkreetse seadme hinna leiad siit, kuid põgusa ülevaate erinevate seadmete tagasiostuhindadest (samade omadustega) saad ka siit:

  • iPhone 11 Pro (64 GB), Find My iPhone väljas, saab sisse lülitada, ekraan ja korpus ilma vigastusteta, seade on ilma kulumiseta – 297 eurot.
  • iPad Pro (11”, 2. gen, 512 GB) – 517 eurot.
  • Apple Watch (Series 4, 40mm, GPS, laadijaga) – 77 eurot.
  • MacBook Pro (2021, 14″, 1TB, laadijaga) – 1722 eurot.
  • iPhone 13 Pro Max (128GB) – 771 eurot.

Oma seadet hinnates ei pea sa ka muret tundma siis, kui ei oska mõnd aspekti täpselt hinnata. Kui seade jõuab meieni ja tehnikud tuvastavad, et midagi on algselt märgitust siiski teistmoodi, siis teeme sulle automaatselt uue hinnapakkumise. Kui uus hind sulle enam meele järgi pole, siis saadame seadme sulle kärmelt tagasi. Senine kogemus on aga näidanud, et see on midagi, mida tuleb ette haruharva.

Upgreati tagasiostuprogrammiga saad lähemalt tutvuda siin!

Tutvu ka meie blogiga, kus jagame ülevaateid trendidest ja uudistest. Leia meid @ upgreat.ee

Upgreat kampaaniatega kursis olemiseks, lisa meid fb sòbraks vòi jälgi meid Instagramis.

Eelmine postitus

Jõulud on ukse ees: kuidas valida lapsele ta esimene nutitelefon?

Järgmine postitus

Mida teha vana telefoniga?

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.