Kontakt

Triinu-Liis Merilo

Müügikonsultant

triinu-liis.merilo@upgreat.ee

Natalia Kaplan

Poe juhataja

natalia.kaplan@upgreat.ee

Ellina Gedrojets

Müügikonsultant

ellina.gedrojets@upgreat.ee

Mari-Liis Leppik

Partnerite müügijuht

mari-liis.leppik@upgreat.ee

Anton Dubinin

Tehnik

anton.dubinini@upgreat.ee

Kristjan Kütaru

Tehnik

kristjan.kutaru@upgreat.ee

Marko Paas

Tehnik

marko.paas@upgreat.ee

Igor Tseskidov

Logistik

igor.tseskidov@upgreat.ee

Marko Kärner

Tegevjuht

marko.karner@upgreat.ee

Karl Hõbemägi

Müügijuht

karl.hobemagi@upgreat.ee

Ivo Lillemaa

Tootmisjuht

ivo.lillemaa@upgreat.ee

Ago Kitsemets

Partnerite müügijuht

ago.kitsemets@upgreat.ee

    Tagasiside



    Meie koostööpartnerid

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.