Apple seadmete rent

Kas vajate ajutiselt Apple’i seadmeid, et täita oma ettevõtte vajadused või proovida uusimat tehnoloogiat enne ostmist? Meie Apple seadmete renditeenus pakub teile paindlikkust ja mugavust, ilma et peaksite kulutama suuri summasid uute seadmete ostmiseks.

Lisaks ärilistele vajadustele sobib meie renditeenus suurepäraselt ka üritusteks, koolitusteks ja isiklikuks kasutamiseks. Oleme teie usaldusväärne partner Apple’i seadmete rendis.

Võtke meiega ühendust juba täna ja küsige pakkumist!

  Uuri lisaks

  Seadme rentimiseks võtke ühendust meie müügijuhiga: business@upgreat.ee

  Näidis hinnakirjaga saate tutvuda siin:

  UPGREAT RENT HINNAKIRI

  * Rendi hinnad võivad muutuda vastavalt saadavusele. Mudelite kohta mida kirjas pole küsida hinnapakkumist
  * Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 22%

  1. Rendiseadme saate kätte peale tagatisraha ning rendi summa tasumist.
  2. Tagatisraha tagastatakse Teie kontole 48H jooksul peale seadme kauplusesse tagasi jõudmist.
  3. Seadme saab kätte kõikidest kauplustest kohapealt või tellides rendiseadme pakiautomaati.
  4. Seadme rentimiseks võtke ühendust meie müügijuhiga: markus.veimann@upgreat.ee

  Rendi teenuse tingimused

  Seadme rentimiseks võtke ühendust meie müügijuhiga: business@upgreat.ee

  Seadme rendi puhul nõustute rendi teenuse tingimustega:

  1. Rendiseadme vastu võttes nõustub klient Upgr8 OÜ rendiseadme väljastamise tingimustega.
  2. Rendiseadme renditasu iPhone/iPad/Mac puhul on välja toodud rendi hinnakirjas va erikokkulepped, summa sisaldab käibemaksu.
  3. Rendiseadme rikkumisel, kaotamisel või muul moel kahjustamisel, nõustub klient kompenseerima seadme remondi / asenduskulud.
   3.1 Kui rendiseadet ei tagastata samas seisukorras, mis see oli kliendile üle andmisel ning klient ei nõustu kahju hüvitama on Upgreatil õigus võtta kahju summa ulatus tagatisrahast.
   3.2 Remondi / asenduskulu iPhone/iPad seadme puhul on maksimaalselt 1500€.
   3.3 Remondi / asenduskulu arvuti puhul sõltub seadmel esinevast kahjustusest, kuid see on maksimaalselt 3000€, seadme kaotamise või täieliku hävinemise puhul.
   3.4 Kui seadmega antakse kaasa ka laadija, on selle rikkumisel / kaotamisel vastutuse ülemmäär 85€.
  4. Upgr8 OÜ ei vastuta kliendi poolt seadmesse paigutatud isiklike andmete ja tarkvara eest.
  5. Kui klient rakendab rendiseadmel iCloud lukustuse, ning ei suuda seda hiljem eemaldada, loetakse seade hävinenuks.
  1. Vajadusel tee rendi seadmes olevast infost tagavarakoopia.
  2. Lülita välja Find My funktsioon või logi seadmes iCloudist välja.
  3. Eemalda seadmelt parool/ekraani lukk või saada parool meile eraldi business@upgreat.ee aadressile.  Arvuti puhul loo rendi perioodiks eraldi kasutajakonto.

  Juhend Find My iPhone välja lülitamiseks

  Unustasid oma Apple ID kasutaja ja/või parooli?

  Proovige taastada järgides neid juhiseid või helistage rahvusvahelisele Apple toele: 8000 044 333.

   

  Upgreat võtab endale kohustuseks kaitsta klientide privaatsust. Seetõttu oleme loonud privaatsuspoliitika põhimõtted, milles käsitleme kliendiandmete kogumist, kasutamist, edastamist, avaldamist ja talletamist. Oleme hoolsad, et meie tegemised oleks kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Järgnevates lõikudes tutvustame lähemalt meie privaatsuspoliitikat.

  Sinu andmete kogumine ja kasutamine

  Isikuandmed on Sinu kui füüsilise isikuga otseselt või kaudselt seostatavad andmed, mida Upgreat kogub ja töötleb isikuga seotud lepingu täitmiseks, ühenduse saamiseks või seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks. Isikuandmed, mida Upgreat kogub, võivad sisaldada: nime, isikukoodi, aadressi, telefoninumbrit, postiindeksit, e-posti aadressi.

  Isikuandmeid võime koguda järgneval viisil:

  • Rendilepingu registreerimisel meie esindus(t)es või veebikeskkonnas.
  • Tehnilise päringu saatmisel meie e-posti aadressile.
  • Kontaktandmete sisestamisel meie veebisaidile.
  • Veebisaidi kasutamisel küpsiste (cookies) kaudu.
  • Ostu, tellimuse või hinnapäringu teostamisel meie poes, e-poes või läbi e-posti.

  Isikustamata andmete kogumine ja kasutamine

  Võime koguda ka isikustamata andmeid, need on andmed, mida ei saa siduda ühe kindla isikuga. Selleks võivad olla andmed tegevuse või aktiivsuse kohta meie veebisaidil, mida kogutakse statistika ja klientidele parema teenuse pakkumise eesmärgil. Privaatsuspoliitikas käsitleme selliseid andmeid kui isikustamata andmed.

  Sinu andmete kasutamine, säilitamine ja kustutamine

  Isikuandmeid kasutame Sinu rendi teenuse kohta sulle teavituste saatmiseks, Sinuga kontakteerumiseks seoses Sinu tellimuse või päringuga ning tooteuudistest ja kampaaniatest teavitamiseks. E-kirjaga edastame muuhulgas ka pakkumisi, mis ei ole edastatud üheski teises vormis ja on kättesaadavad vaid sel viisil. Kui Sa ei soovi olla meie uudiskirja loendis, et olla kursis tooteuudiste või pakkumistega, võid sellest igal ajal loobuda, ning ennast adressaatide hulgast eemaldada. Vajadusel kasutame andmeid ka Sulle erakordsete teadete saatmiseks seoses tootja poolt väljastatud ohutustegurite või tagasikutsumisprogrammidega.

  Kogutud isikuandmeid kasutame ka Sulle kauba kohaletoimetamiseks ja Sinu ees võetud kohustuste täitmiseks.

  Nõustudes Upgreat privaatsuspoliitika tingimustega annad meile nõusoleku töödelda Sinu andmeid. Selle nõusoleku saad alati tagasi võtta kirjalikus vormis avalduse esitamisega elektroonilisel või füüsilisel kujul. Nõusolekust ei saa paraku loobuda tagasiulatuvalt.

  Seoses Sinu rendi lepinguga töötleb Upgreat isikuandmeid ka läbi kolmanda osapoole poolt hallatud veebikeskkonna (hooldusbaasi), mille andmeid talletav server asub Euroopa Liidus. Kolmandaks osapooleks võib olla ka lepingupartner, kelle ülesandeks on finantsteenuse pakkumine või kauba transportimine kliendini. Isikuandmeid säilitab Upgreat kuni 5 aastat alates viimasest tellimusest või hooldustööst. Andmete hoiustamisel lähtume ka raamatupidamise seaduse nõuetest. Kui soovid, et kustutaksime Sinu andmed meie infosüsteemist, võid esitada selleks avalduse kohapeal või kirjutada meile info@upgreat.ee Koos andmete kustutamisega lõppevad ka kõik teile ette nähtud personaalsed soodustused.

  Isikuandmete kaitse ja turvalisus

  Upgreat kasutab kõiki abinõusid (sealhulgas tehnilised, füüsilised ja halduslikud) Sinu isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete töötlemiseks on olemas vaid selleks volitatud isikutel. Teeme kõik Sinu isikuandmete lekkimise vältimiseks, kuid kui arvad, et on oht, et Sinu andmed on lekkinud, teavita meid sellest koheselt, et saaksime aidata kahjusid hoida võimalikult madalal. Nõudmisel võime esitada Sinu andmeid Andmekaitse Inspektsioonile või teistele jõustruktuuridele. Kõik Upgreat veebilehel, e-poes ja hoolduse andmebaasis olevad andmed on krüpteeritud ning neid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet.

  Privaatsuspoliitika tingimused

  Upgreat jätab endale õiguse muuta privaatsuspoliitika tingimusi, teavitades sellest kliente. Lubame, et meie privaatsuspoliitika eesmärk on Sinu andmete kaitse ning me tagame alati selle turvalisuse, parimal võimalikul viisil. Me ei müü kliendiandmeid kunagi teistele osapooltele ning ei kasuta neid õelatel eesmärkidel. Kõiki Sinu andmeid või seda privaatsuspoliitikat puudutavates küsimustes palume pöörduda aadressil info@upgreat.ee

  Kui tunned, et Sinu õigusi seoses isikuandmetega on rikutud, anna meile palun sellest teada, kuid vajadusel on Sul õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole. Andmekaitse Inspektsioon on riiklik asutus, kelle eesmärk on lahendada pöördumised seoses isikuandmete kaitsega või täiendava info saamiseks.
  *Kliendiandmete vastutavaks töötlejaks on UPGR8 OÜ, kellele kuulub bränd Upgreat.

  Meie koostööpartnerid

  Mida kliendid meist räägivad

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.