Järelmaks

Järelmaksu pakub Inbank ja Telia kelle erinevaid võimalusi näed allpool. Järelmaksu valiku saab teha ostukorvis kui valida ostu vormistades makseviisiks sobiva teenuse.

InBank Järelmaks

Indivy makseviisid

Indivy koondab enda alla valiku maksa hiljem makseviise: Go, Slice 3 ja Plan

Kuidas Indivy´ga osta?

  • Upgr8.ee e-poest ja müügisalongist saab järelmaksu Indivy tootega.
  • Lepingu saad vormistada e-poes, saadame tasuta pakiautomaati

E-poes vali ostukorvis endale sobivaim Indivy makseviis sõltuvalt selelst, kas soovid kauba eest tasuda järgmisel kuul (Indivy Go), kolmes võrdses osas (Indivy Slice 3) või pikema aja jooksul (Indivy Plan ehk järelmaks).

Indivy makseviiside tingimused

Paindlik lahendus individuaalseteks makseplaanideks
Tasud on alati selged ja nähtaval
Periood 1-48 kuud
Ostusumma 75-10 000 EUR
Sissemakse 0 EUR
Makseviise pakume kõikide pankade klientidele

Indivy Go ehk maksetähtajaga arve:

Kliendile tasuta
Ei ole krediiditoode
Võimaldab teha mitmeid väiksemaid oste ühe kalendrikuu jooksul Indivy Go makseviisiga liitunud kaupmeeste juures
Ostusumma tasutakse järgmise kuu 15ndal kuupäeval

Indivy Slice 3 – maksa kolmes võrdses osas, lisatasudeta:

Kliendile alati tasuta
Ei ole krediiditoode
Esimene makse järgmisel kuul
Ostusumma tasutakse kolmes võrdses osamakses

Indivy Plan ehk paindlik järelmaks:

Võta maksmiseks rohkem aega ning jaga ostusumma kuni 4 aasta peale.
Esimene osamakse alles kuu aja pärast.
Intress 14,9%
Lepingutasu 0 EUR
Haldustasu 0 EUR

Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 30,24% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1000 EUR, krediidisumma 1000 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 14,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 0 EUR, haldustasu 0 EUR kuus. Igakuine osamakse 54,22 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1301,02 EUR. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteeri Inbank AS-i töötaja või muu asjatundjaga.

Telia järelmaks

Telia järelmaksuga saad osta kaupu UPGR8 e-poest ja kauplustest alljärgnevatel järelmaksu tingimustel:

  • Võimalik sõlmida järelmaksulepinguid summas kokku kuni 3200 €
  • Järelmaksu perioodi valid ise (12 kuud kuni 48 kuud).
  • Intressimäär on kuni 21,9% ja lepingutasu alates 9,90€ (alates summast 150 € on lepingutasu 15,90 € ning alates summast 200€ on lepingutasu 19,90€).
  • Lepingu sõlmimiseks pead olema 18-75 aastat vana.
  • Sul on püsiv neto sissetulek (minimaalselt 300 € kuus)
  • Välismaalased peavad omama pikaajalist/alalist elamisluba.

Miks eelistada Telia järelmaksu?

Krediidilimiit

Sul on võimalik iseteeninduses eelnevalt tutvuda personaalselt sulle pakutavate tingimustega nagu intressimäär, lepingutasu ja vaba krediidilimiit. Taotlusele anname vastuse koheselt (lähtume sinu krediidivõimelisuse hindamisel vastutustundliku laenamise nõuetest). Sa ei pea olema eelnevalt Telia klient

Arveldamine

Lepingutasu ja järelmaksu maksete tasumiseks esitab arve Telia Eesti AS. Mugavaks arveldamiseks soovitame sõlmida otsekorralduslepingu sulle sobivas pangas. Järelmaksu tasumine toimub annuiteetgraafiku alusel, st kogu perioodi jooksul on üks fikseeritud kuumakse.

Ennetähtaegne lõpetamine

Soovi korral saad järelmaksu maksta tagasi ennetähtaegselt ilma täiendavate kulude ja tulevaste intressideta. Piisab kui esitad kirjaliku avalduse Telia lepingu lõpetamiseks. Ennetähtaegsel lõpetamisel lisatakse järelmaksu osamaksete jääk järgmisele Telia kuuarvele.
Kaubaga seotud küsimuste korral (garantiijuhtumid, puudusega kaup, jne) pöördu kauba müüja UPGR8 poole. Järelmaksuga seotud küsimuste korral pöördu Telia klienditeeninduse poole tel nr 123.
Krediidi kulukuse määr on 26,2% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 785,22 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 265,32 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Finantseerimisteenuse pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.