Ettevõttest

UPGREAT (UPGR8 OÜ) on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja kuulub koos iDeal ja Valge Klaar brändidega samasse gruppi. Oleme suurim kasutatud ja renoveeritud Apple seadmete müüja Eestis. 


Upgreat kasvas välja Valge Klaari meeskonnast. Klientidel oli huvi müüa tagasi kasutatud vanu seadmeid ja samal ajal teised kliendid soovisid just neid kasutatud Apple seadmeid endale või lastele. Otsustasime luua võimaluse nendele inimestele, tehes seda teisiti kui senised pakkujad turul – pakkuda garantiiga Apple seadmeid mugavalt, soodsalt ja mitte järele andes teeninduse -ja remondi kvaliteedis. Sügisel 2021 sai Upgreat 1 aastaseks ja selle aja jooksul oleme teenindanud mitu tuhat rahulolevat klienti ja säästnud koos loodust enam kui 300 tonni CO2 emissooni jagu. Klientide tagaside meie teenindusele ja kasutatud Apple seadmetele selle aastaga on jätkuvalt kõrge 4,8 palli 5st. Aitäh kliendid!  


Müüme. UPGREATis müüdavad seadmed pärinevad peamiselt kahest kohast – koostööpartneritelt ja tavaklientidelt. Teeme koostööd Valge Klaari ja iDeal kaubamärkidega nii Eestis, Lätis kui Soomes, et pakkuda kvaliteetseid tooteid. Kõik seadmed on Apple sertifitseeritud tehnikute poolt kontrollitud ja mõistagi anname 12 või 24-kuulise garantii. 


Ostame. Kasutatud Apple seadme eest pakume kliendile raha 48h jooksul ning oma kasutatud telefon või arvuti on võimalik meile saata kasutades pakiautomaati või tuua esindusse.


Kas tead, mis muutub maailmas, kui ostad uue telefoni või arvuti asemel kasutatud toote?Õhk jääb puhtamaks ja raha taskusse samal ajal kvaliteedis kaotamata! Kuidas nii? Iga tehnikaseadme tootmisele kulub energiat ja mida võimsam on elektroonika seda rohkem seda kulub. Euroopa standardite järgi on igal elektroonikat tootval tehasel ja tootel teada CO2 emissiooni mõju peamiselt läbi kahe teguri: tootmine ja kliendini toimetamine. Näiteks ühe uue nutitelefoni valmistamise tõttu paisatakse õhku keskmiselt 20-40 kg CO2-te. Sülearvuti tootmisel on see number suisa 10 korda suurem, 250-450 kg. Taaskasutamise kasuks otsustades jääb selline saastamine ära, sest iga seadme uuesti ringlusesse võtmiseks ei ole vaja selle asemele toota uut. Boonuseks on seegi, et taaskasutatava toote hind on soodsam, kuid elektroonika on samaväärne uuega!

Teeme koos loodusele pai! Päästame maailma ja hoiame kokku CO2 emissiooni iga meilt ostetud seadmega.

Tegevjuht

Meie koostööpartnerid

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.