Ettevõttest

UPGR8 OÜ (Upgreat) on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja kuulub koos iDeal ja Valge Klaar brändidega MM Grupp OÜ koosseisu (https://www.mmgrupp.ee/en/). Upgreat loomise lugu saad lugeda allpool.

  • Oleme avatud chatis, telefonis ja e-mailis E-L 9-21. Helista +372 6001120
  • Kõik meie kaubad on kohapeal laos ja täidame kõik tellimused 24h jooksul.
  • Pood on avatud E-R 9-18, L 11-17 Mustamäe tee 3a. Tallinn
  • NB! Poes saab olla üks inimene korraga.

Aadress: Mustamäe tee 3a, Tallinn 10615, Eesti
Reg.nr: 16044755
KM nr: EE102289046
Konto: Swedbank EE152200221075059739

Telefon: +372 6001120
E-post: info@upgr8.ee

Alustasime Apple hoolduskeskuses, kus igapäevane kogemus näitas, et isegi igivanad Mac’id ja iPhoned püsisid endiselt suurepärases konditsioonis. Nägime kui pikalt kestavad kvaliteetsed Apple seadmed. Iga mudel on täis innovatsiooni ja kaasaegset tehnikat, mis on tegija ning püsib töökindlana ka aastaid hiljem.

Seetõttu tekkis meil soov tuua parema hinnaga, kuid sama Apple kvaliteediga toode rohkemate inimesteni, et kõik saaksid Apple seadmetest rõõmu tunda. Käivitasime Apple seadmete ostmise, müümise ja taastamisega tegeleva UPGR8 OÜ koostöös Valge Klaari kogemusega, millest ka tunnustus Certified by Valge Klaar.
Kasutades õigeid Apple varuosi ja remondivahendeid saab iga Apple seade endale uue elu ja võimaluse, et rohkem kasutajaid õnnelikuks teha. Elektroonika saab taaskasutusse ja loodus ütleb iTähh.

Isegi tänapäevase tehnoloogia juures ei ole taaskasutamine 100% võimalik. Iga ümbertöötlus vajab täiendavat energiat ja loodusressursse. Vahetades oma Apple seadme meie juures aitad säästa loodust ja muudad maailma paremaks. Meie anname sellele uue elu ning utiliseerime defektsed osad keskkonnasäästlikult.Tule ja tee oma seadmele Upgreat!

Marko Kärner
Tegevjuht

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.