Mida teha vana telefoniga?

Kui olete otsustanud osta uue telefoni, ei maksa vana lihtsalt sahtlisse panna ja ära unustada. Kui vana telefon on endiselt töökorras, võite selle anda näiteks mõnele sõbrale või sugulasele või müüa selle ametlikule uuskasutusettevõttele nagu UPGREAT. Kandke lihtsalt andmed uude seadmesse üle ja taastage telefoni tehaseseaded, enne kui annate selle uuele omanikule.

Kui teie vana telefon ei ole enam töökorras, on teil ikkagi mitmeid valikuid. Telefoni võib viia ringlussevõttu, annetada või vahetada uue telefoni hinnasoodustuse vastu – teil on palju võimalusi, kuidas vana telefon enda, kellegi teise või keskkonna huvides tööle panna.

Müüge vana telefon maha

Müüge oma vana seade UPGREATile, kes maksab teile pangaülekandega 48 tunni jooksul.

Võite oma kasutatud, kuid töötava tahvelarvuti, telefoni või arvuti tuua esindusse või kasutada veebipõhist tagasiostulahendust.

Veebipõhine tehing on väga lihtne ja koosneb juhistes esitatud neljast sammust: UPGREATi seadmete tagasiostmine.

Tutvu ka meie blogiga, kus jagame ülevaateid trendidest ja uudistest. Leia meid @ upgreat.ee

Upgreat kampaaniatega kursis olemiseks, lisa meid fb sòbraks vòi jälgi meid Instagramis.

Eelmine postitus

Uuel aastal uue hooga: tuuluta kappe ja müü seisma jäänud Apple seadmed maha!

Järgmine postitus

Kas peaksin ostma uuskasutatud iPhone’i?

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.