5 head kingisoovitust

5 head kingisoovitust: mis oleks, kui pistaks kuuse alla parima hinnaga Apple’i seadme?

Jõulud on vaikselt ukse taha hiilinud, mis tähendab, et nüüd viimane aeg leida kingikotti kõik see, mis seni veel leidmata jäänud. Mida aga kingiks valida? Sokid-raamatud-kinkekaardid on alati toredad, kuid mis oleks, kui valiks tänavusteks kinkideks midagi huvitavamat, samas eelarvet märkimisväärselt suurendamata?

Apple’i seadmed on jõulude ajal naeratusi näole toonud juba eelmise kümnendi algusest ning kui neid veel soodsalt saab, on naeratamiseks põhjust ka kingituse tegijal endal. Upgreatiga just seda saabki – meie tootevalikust leiad meeletult hea hinnaga uuskasutatud Apple’i seadmed, mis on igati kenad-viisakad, kaitstud kahe aasta pikkuse garantiiga ning mille puhul võid olla kindel, et kinki kasutatakse rohkem, kui keegi iial mõnd paari sokke kanda jaksaks.

Kui otsid soovitusi, mida konkreetsemalt kingikotti valida, siis heida pilk meie ekspertide koostatud soovitustele – kõik pakutud seadmed on väga hea hinnaga, meie tehnikute poolt üle kontrollitud ja vajadusel värskendatud, kaetud kaheaastase garantiiga ning kohe saadaval. Seega kui otsid kuuse alla midagi veidi tehnilisemat, leiad siit täiesti kindlasti valiku, mis sobitub su eesmärkide, eelarve ja soovidega!

iPhone 8 (C-klass, 179 eurot)

Apple’i iPhone 8 jõudis esmalt müügile juba viis aastat tagasi, kuid sellest hoolimata püsib see tänaseni igati konkurentsivõimelisena ja pakub äärmiselt soodsa hinnaga kõigile iPhone’idele omast mugavust ja kasutajasõbralikkust. Tegu on iPhone’iga, mis pakub endiselt ka kuulsat home-nuppu – mis toimib ka sõrmejäljelugejana – sobides seepärast hästi kõigile, kes näotuvastusest nii palju lugu ei pea.

Tarkvaralise poole pealt toetab iPhone 8 ka uut, alles 2022 aastal välja tulnud, iOS 16 operatsioonisüsteemi, mis tähendab, et omanik ei pea end ka selles aspektis kuidagi väljajäetuna tundma. Suuruselt on iPhone 8 ekraan identne iPhone SE mudelist pakutuga, lubades asjatoimetusi teha 4,7-tollisel ekraanil. Alles 2020 aastal müügilt võetud iPhone 8 on läbi aegade populaarseim iPhone’i mudel, mille saab täna eriti soodsa hinnaga, jõudes kuuse alla 179 euro eest.

Pane ka tähele, et kõigi Upgreati uuskasutatud seadmete juures on välja toodud nende välimuse kategooria (A-D). Näiteks B-klassi välimus tähendab, et seadmel ei ole eemalt vaadates ühtegi kahjustust näha. Kõik Upgreati müüdavad Apple’i seadmed on meie tehnikute poolt tehniliselt kontrollitud ning tulevad kaheaastase garantiiga.

MacBook Air (C-klass, 679 eurot)

Oma kompaktsuse, välimuse ja aku pärast hinnatud MacBook Air sobib ideaalselt nii kooli, kontorisse kui ka sarjade ja muu meelelahutuse nautimiseks. Oma suurepärase ekraani ja disaini eest kiitust saanud MacBook Airi peamise kriitikana toodi turule jõudes välja krõbedat hinda, ent täna saab 13-tollise ekraaniga ülimalt õhukese sülearvuti kätte juba alla 700 euro!

Kuigi tegu ei ole kõige võimsama MacBookiga, on selle aku see-eest äärmiselt hea kestvusega – näiteks kogu koolipäeva vältel igasse loengusse kaasa võtmiseks. Vaieldamatult on MacBook Airi tugevaim külg selle disain – õhuke, minimalistlik ja kaasaegne välimus ei jäta külmaks isegi suurimat Windowsi fänni ning võib oma hinnasilti arvestades isegi mõnele neist jõulukingiks sobida!

Apple Watch 5 (C-klass, 209 eurot)

Apple on nutikellade vaieldamatu kuningas ning kui Apple Watch 5 2019 aastal turule jõudis, nimetati seda põhjusega üheks maailma parimaks nutikellaks. Kvaliteetne OLED ekraan, 18-tunnine aku eluiga ja täpsed geolokatsiooni võimalused teevad sellest endiselt äärmiselt võimeka seadme, mis sobib hästi aktiivse eluviisiga inimesele (või neile, kes liigutamiseks rohkem motivatsiooni vajavad!).

Stiilne välimus ja sujuv operatsioonisüsteem teevad Apple Watchist nii ideaalse aksessuaari kui ka motiveeriva trennikaaslase – kell on hulgaliselt kiitust saanud just selle eest, et motiveerib kasutajaid trenni tegema. Sportides toetab kell kasutajat nii põletatud kalorite, pulsi kui läbitud vahemaa ja suure hulga muidu kasuliku infoga. Kuna kella saab täna kätte juba vaid veidi üle kahesaja euro eest, võib nii mõnelgi kingituse ostjal tekkida kiusatus kingitus endale jätta.

iPad 6 (B-klass, 239 eurot)

Raske on leida universaalsemat kingitust kui üks korralik iPad. Sõbrale, lapsele, vanematele või isegi vanavanematele – hea kaamera, ekraani ja akuga tahvelarvuti on praktiline ja kasulik abiline igaühele. Kuuenda põlvkonna Apple’i tahvelarvuti sobib oma 9,7-tolline ekraani ja 32 GB mäluruumiga hästi nii multimeedia vaatamiseks kui ka e-lugerina kasutamiseks.

Tegu ei ole küll võimsuselt kõige vägevama tahvelarvutiga, aga see-eest on iPad 6 esimene mitte-Pro Apple’i tahvelarvuti, mis ühildub Apple Penciliga, sobides seega hästi ka näiteks joonistamiseks. Tänu WiFi toele saab tahvliga mugavalt ka veebis uudiseid lugeda, kirju vaadata ja saata ning kõike muud sellist, mida mugavalt diivanilt lahkumata teha saab.

AirPods Pro (239 eurot)

Apple’i kompaktsed AirPods Pro kõrvaklapid on saavutanud lausa kultusliku staatuse sümboli ning seda mitmel põhjusel. Esiteks on tegemist tõepoolest väga head helikvaliteeti pakkuvate kõrvaklappidega, teiseks on Apple’i kõrvaklappe kiidetud nende mürasummutuse kvaliteedi eest ja kolmandaks on tegu äärmiselt stiilse disainiga seadmetega, mis on paljude Apple’i fännide jaoks lausa kohustuslikuks aksessuaariks on saanud.

Kui esimesed Apple AirPodsid said tõsisematelt muusikafännidelt kriitikat oma helikvaliteedi eest, siis Apple’i uuemate ja päriselt kõrvasiseste AirPodside puhul peavad isegi kriitikud möönma, et tegu on nii mugavuse kui helikvaliteedi poolest oma hinnaklassis ühe selge liidriga. AirPods Pro’d pole küll täielikult vee- ja higikindlad, ent IPX4 reiting tähendab, et omanik ei pea vihma käes oma klappide tervise pärast muretsema hakkama.

Tutvu ka meie blogiga, kus jagame ülevaateid trendidest ja uudistest. Leia meid @ upgreat.ee

Upgreat kampaaniatega kursis olemiseks, lisa meid fb sòbraks vòi jälgi meid Instagramis.

Eelmine postitus

Tõsisele tegijale 16” Apple MacBook Pro hea hinnaga, nüüd laos.

Järgmine postitus

Jõulud on ukse ees: kuidas valida lapsele ta esimene nutitelefon?

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.