Tõsisele tegijale 16” Apple MacBook Pro hea hinnaga, nüüd laos.

Suurem ekraan, tohutu võim, ilus välimus. Mida veel tahta? Ahjaa – hind võiks ka olla taskukohane. Siis ära vaata mujale, Macbook Pro 16“ 2019 on Upgreat poodides uskumatult hea hinnaga 1799 EUR.

Oled ülikooli õpilane, kellele meeldib kooli kõrvalt fotograafiat harrastada, professionaalne koodikirjutaja või lihtsalt soovid omale väga ägedat arvutit kontoritööks – Macbook Pro 16“ pakub kõigile midagi ning tagab igapäeva töös sujuvuse ja kiiruse, mida sa varem pole kogenud!

Tänaval pole ralliautot vaja, kuid väga tore on teada, et sul on võimekas masin, millega vajadusel võtta ette kiiremad manöövrid. Sama kehtib ka Macbook Pro 16 tollise puhul – kasutad sa seda Facebookis scrollimiseks või Excel dokumentide koostamiseks, kuklas on sul teadmine, et sinu igapäeva töövahend suudab ka 4K videot töödelda probleemideta.

NB! Macbook Pro puhul ei pea sa muretsema viirustõrje pärast!

Eelmine postitus

Ideaalne iPad kooli ja kontorisse. Hinnad alates 199€

Järgmine postitus

5 head kingisoovitust

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.