Kuidas nutitelefoni ostes raha säästa?

Pole mingi saladus, et nutitelefonid on kallid – uusimate mudelite hinnad küündivad juba pea 1500 euroni. Eriti just iPhone’ide kõrge hinna tõttu on mitmed potentsiaalsed ostjad hakanud soodsamate Androidide poole vaatama.

Ent kui olete taskukohase iPhone’i otsingul, tasub kaaluda veel üht varianti: uuskasutatud seadet. Sageli arvatakse, et uuskasutatud iPhone on mingil viisil kahjustatud või et selle jõudlus on uue seadmega võrreldes kesisem. Tegelikult pole asi sugugi nii. Ostjani jõuab seade, mis on uueväärses seisukorras ja seejuures taskukohase hinnaga.

Kas uuskasutatud telefoni ostmine on turvaline?

Kui valite usaldusväärse müüja, siis on uuskasutatud telefoni ostmine igati turvaline. Enamikul uuskasutatud telefonidel on garantii, mis peaks pakkuma kaitset võimalike vigade esinemisel. Alati tasub enne ostmist kontrollida, kas seadmel ikka on garantii.

UPGREAT soovitab vaid kõrgeima kvaliteediga uuskasutatud telefone, mis on läbinud samasuguse kvaliteedikontrolli nagu uued seadmed. Meie parimad uuskasutatud telefonide pakkumised leiate siit.

Järgmises postituses selgitame lähemalt, mida peaksite teadma uuskasutatud iPhone’ide kohta: Mis on uuskasutatud iPhone?“.

Tutvu ka meie blogiga, kus jagame ülevaateid trendidest ja uudistest. Leia meid @ upgreat.ee

Upgreat kampaaniatega kursis olemiseks, lisa meid fb sòbraks vòi jälgi meid Instagramis.

Eelmine postitus

Mis on uuskasutatud iPhone?

Järgmine postitus

Milline arvuti valida koolilapsele?

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.