Uus esindus Lasnamäe Centrum keskuses

Upgreat avas uue kontseptsiooniga esinduse Tallinnas, Lasnamäe Centrumis. Esinduses kohapeal on võimalik proovida ja osta erineva seisukorraga (A,B,C) Apple telefone, sülearvuteid, lauaarvuteid, kellasid ja tahvleid. Mõistagi jagavad Apple seadmete spetsialistid nõu ja soovitusi seadmete valiku osas. Lisaks ostule on võimalik oma kasutatud Apple seade tuua esindusse, kus sellele tehakse esmane hinnapakkumine ja peale seadme kontrollimist kantakse raha kliendi kontole 48h jooksul. Lisaks äsja avatud poele on meie esindused ka Mustmäel ning mõned kuud tagasi avatud Lätis, Saga kaubanduskeskuses.

Meie poolt müüdavate seadmete puhul on tegemist Apple sertifitseeritud tehnikute poolt üle kontrollitud seadmetega, mida Upgreat ostab nii koostööpartneritelt kui ka eraisikutelt üle Euroopa. Kõik iPhoned ja Apple Mac`id läbivad viimse kui pisidetailini kontrolli, millega hinnatakse nii seadme tehnilist kui ka visuaalset seisukorda ja vajadusel järgneb remont. Tänu kõrgtasemel spetsialistide põhjalikule kontrollile ja hooldusele vastab Upreat’st ostetud kasutatud Apple seade alati kliendi ootusele ning seetõttu annamegi uhkusega kõigile seadmetele kaasa 2-aastase garantii.

Upgreat on Eesti suurim kasutatud ja renoveeritud Apple seadmete müüja Eestis, mis kuulub koos iDeal ja Valge Klaar brändidega samasse gruppi. Meie eesmärk on soodustada tehnikaseadmete taaskasutust ja hoida seeläbi keskkonda.

Lasnamäel avatud esindus on juba kolmas

Tule ja tee oma seadmele Upgreat!

Eelmine postitus

Miks tasub kaaluda kasutatud Apple seadmete soetamist?

Järgmine postitus

Ideaalne iPad kooli ja kontorisse. Hinnad alates 199€

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.