Miks on targem osta kasutatud, kuid kontrollitud Apple iPhone või Mac

Siin on 6 head põhjust miks osta kasutatud Apple seade just UPGR8 e-poest, Certified by Valge Klaar

1. Parem hind

Loomulikult üks suurimaid põhjuseid miks osta kasutatud Apple seade on hind. Sõltuvalt mudelist ja konditsioonist võib samaväärse iPhone’i või Mac’i soetada kuni 40% parema hinnaga. Komplektis sisaldub Apple laadija ning adapter ning uus aku, mis ainuüksi muudab komplekti väärtust ligi 100 eurot paremaks kui uuena ostes.

2. Kontrollitud kvaliteet

Kõik meie poolt müüdavad seadmed on kontrollitud sertifitseeritud Apple tehnikute poolt. Aku on tagatud kvaliteediga, vähemalt 85% mahtuvusest või on vahetatud uue vastu Apple Premium Service Provider tunnustust omava Valge Klaari Hoolduskeskuses.

3. Garantii 2 aastat

Meie poolt kontrollitud seadmed saavad kõik kaasa garantii 2 aastat. Tagades kvaliteedi seadmetele ei ole kunagi kindel et tehnikaga rikkeid ei juhtu. Kahe aastane garantii tagab tehniliste murede osas kindluse. Enamus juhtudel vahetame seadme, tagades kiire ja valutu remondiprotsessi.

4. Taaskasutus hoiab loodust

Iga seadme surnuks tunnistamisega toodetakse asemele uus. Iga seadme tootmine paiskab õhku suures koguses CO2. Mida pikem on seadme eluiga seda kasulikum on loodusele. Taaskasutus ja elektroonika nõuetekohane utiliseerimine võimaldab uusi seadmeid väiksemate loodusressurssidega toota. Selliselt on iga seadme uuesti kasutamine ja selle hilisem utiliseerimine topelt kasulik loodusele ja hoiab kokku märkimisväärse osa CO2 emissioonist

5. Turvaline ostukoht ja 14 päeva tagastusõigus

UPGR8 OÜ vastutab ja tagab klientide teenindamise vastavalt seadusele. Kõikidele ostudele elektroonilistes kanalites 14 päeva tagastusõigus. Kui ei ole rahul saadud seadmega, saad selle meile tagasi saata. Juhul kui Sinu hinnang meie seisukorra hinnangust(A,B,C) erineb, saada seade meile tagasi. Vali uus või kanname raha tagasi.

6. Apple standarditele vastav teenindus

UPGR8 OÜ, Certified by Valge Klaar vastutab klientide ees nagu seda on Apple teeninduses kohane. Vastame Teie soovidele operatiivselt ja meie järelteenindus on hussle-free. Garantii korras vahetame enamus seadmeid, nende remontimise asemel. Ostes kaasa kaitseklaasi, paigaldab selle Apple sertifitseeritud tehnik.

Järgmine postitus

Kliendid taaskasutatud seadmete kohta

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.