Mida uuskasutatud telefoni ostmisel meeles pidada?

Kõige olulisem asi, mida uuskasutatud telefonide puhul kontrollida, on garantii olemasolu. See võimaldab teil telefoni vigade ilmnemise korral tagastada.

Samuti tasub kontrollida telefonile pandud hinnet, et teaksite täpselt, mis seisukorras seadme te soetate. Hinde A saanud telefon peaks välja nägema uueväärne ja olema täielikult töökorras. Hinne B või C tähendab tõenäoliselt paari kriimustust, kuid telefon peaks siiski korralikult töötama. Hinde D saanud telefone on mõistlikum vältida, kui te neid just ise parandada ei oska.

Lisateavet erinevate hinnete kohta leiate siit: Upgreati välimuste kategooriad.

Kas uuskasutatud telefonidel on uued akud?

Enne uuskasutatud telefoni edasimüümist peab aku läbima mitmesugused põhjalikud testid, et tagada selle täielik töökorras olek. Mõnel juhul võib see tähendada ka aku väljavahetamist. Enamasti on aga taastatud originaalaku algne seisukord.

Kas uuskasutatud telefonidel on garantii?

Uuskasutatud telefonide garantiistaatus oleneb sellest, kust te soovitud seadme soetate.

UPGREATist ostetud seadmetele kehtib alati 24-kuuline garantii.

Kui ostate telefoni ametliku edasimüüja (nagu UPGREAT) asemel füüsiliselt isikult või eramüüjalt, on raha tagasisaamine keerulisem ja see võib sõltuda telefoni müügikuulutuses esitatud kirjeldusest.

Kas soovite lisateavet? Paljudele korduma kippuvatele küsimustele leiate vastused meie järgmisest postitusest „Kas peaksin ostma uuskasutatud iPhone’i?“.

Tutvu ka meie blogiga, kus jagame ülevaateid trendidest ja uudistest. Leia meid @ upgreat.ee

Upgreat kampaaniatega kursis olemiseks, lisa meid fb sòbraks vòi jälgi meid Instagramis.

Eelmine postitus

Kas peaksin ostma uuskasutatud iPhone’i?

Järgmine postitus

Mis on uuskasutatud iPhone?

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.