Kasutatud iPhone või Mac on hea alternatiiv uuele seadmele

Nii uus telefon kui ka arvuti on suur väljaminek, mistõttu peab iga otsus olema väga ettevaatlikult läbi mõeldud. Kui eelarve on piiratud ning eelistatud operatsioonisüsteemiks on aga iOS või MacOS, siis valik väheneb veelgi. Vaatame lähemalt, miks on sellises olukorras mõistlik heita pilk kasutatud Apple’i seadmetele.

Apple iPhone

Iga telefoni puhul on mitu olulist faktorit, mida üks inimene enamasti vaatab – akukestus, ekraani kvaliteet ja kaamerad. Kuid nende kolme kõrvalt unustatakse tihtipeale ka palju olulisemat – kui kaua telefoni tegelikult toetatakse. Apple iPhone’ide üks suurimaid eeliseid Androidi seadmete ees on pikaaegne tarkvaraline tugi – Apple toetab kõiki oma iPhone’e vähemalt viis aastat, kui Androidi looja Google lubab vaid kolm.

See teeb isegi eelmisel aastal ilmunud iPhone’ist paremat investeeringut kui tänavu välja tulnud Androidi seadet. Seetõttu võib julgelt vaadata kasutatud, kuid kontrollitud kvaliteediga Apple’i telefone, mis tulid välja aastal 2018 või hiljem. Nendeks võivad olla iPhone XS, iPhone 11 ja iPhone 12 seeria seadmed – kasutatud, kuid kontrollitud kvaliteediga kasutatud iPhone’i ostmisel on sellel juhul vähemalt sama pikk garanteeritud eluiga kui ka uusimal Androidil – kolm aastat.

Näiteks Valge Klaari sertifitseeritud partner UPGR8 garanteerib, et kasutatud Apple’i nutitelefoni aku on vähemalt 85 protsendilise mahtuvusega või on vahetatud Valge Klaari hoolduskeskuses uue vastu. Lisaks pakub firma üheaastase garantiiperioodi – kasutatud seadmete puhul on see peaaegu nähtamatu. Samuti lubab UPGR8 kuni 40 protsenti paremat hinda võrreldes uue seadmega ning garanteerib, et ekraan, levi funktsionaalsus ja kõik audiosüsteemid töötavad korrektselt.

Selleks, et selgitada täpsemalt mis seisundis üks või teine telefon on, kasutab UPGR8 astmelist hindamissüsteemi, kus A näitab uue seadmega võrdväärset seisundit, B – ilma ühtegi märgatava kasutatud seadme tunnusjooneta ning C puhul võib minimaalselt esineda mikrokriime. See garanteerib, et iga inimene saab korralikku ja kvaliteetset seadet.

Kõige suuremaks eeliseks sertifitseeritud partnerilt ostmisel on kindlasti lihtsus ja ostlemismugavus – ei pea midagi otsima foorumitest või muretsema võõrastega kokkusaamisest.

Apple MacBook

Arvutite puhul ei ole kahjuks kõik nii lihtne – rüperaali valides peab arvestama mitte ainult seadme vanuse, kuid ka ootustega selle jõudluse osas. Mida täpsemalt on plaanis seadmega teha? Sellest sõltuvalt peab valima sobiva riistvaraga masinat. Lihtsamateks töödeks, internetis sirvimiseks ja videote nautimiseks sobiks ka lihtsaim MacBook Air, kuid kui masin peaks ka videotöötluse, koodi kompileerimise või isegi videomängude jooksutamisega hakkama saama, siis MacBook Pro võiks olla põhiline valik.

Kasutatud Apple’i sülearvutite puhul kehtib sama kvaliteedikontrolli reegel nagu ka iPhone’ide puhul – vähemalt 85 protsenti akumahtuvus ning kahe aastane garantiiperiood. Kuna kõik UPGR8 seadmed on kontrollitud sertifitseeritud Apple tehnikute poolt, siis võib kindel olla, et iga soetatud sülearvuti töötab nagu uus ning üheaastane garantiiperiood vaid kinnitab seda kindlustunnet.

Nii nutitelefonide kui ka sülearvutite puhul kehtib ka 14-päevane tagastusõigus – igal ostjal on läbi interneti soetatud seadme puhul võimalik enda soovil seda kas tagastada või välja vahetada. Kasutatud tehnikat aga eraisikutelt soetades ei ole seda ja ka palju muid mugavusi.

Sellised firmad nagu UPGR8 teevad paljude inimeste elu kergemaks – väiksema eelarvega saab sama turvaliselt soetada omale üks sertifitseeritud kvaliteedikontrolliga Apple’i seadet, olgu see nutitelefon või sülearvuti. Garantii, 14-päevane tagastusõigus ja akukestuse garanteeritud kvaliteet teevad kasutatud Apple’i seadme valimist ja ostmist veelgi kergemaks ning UPGR8 koostöös Valge Klaariga võimaldavad seda.

Eelmine postitus

UPGR8 — наша история

Järgmine postitus

Miks tasub kaaluda kasutatud Apple seadmete soetamist?

Mida kliendid meist räägivad

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.