Kasutatud Apple seade saab Upgreatist nüüd kaasa 2-aastase garantii!

Eesti suurim kasutatud Apple seadmete müüja Upgreat annab alates 1. märtsist kõigile Apple uuendatud seadmetele senisest kaks korda pikema ehk lausa 2-aastase garantii. Upgreat on Eestis esimene ja ainus müüja, kes annab kasutatud Apple seadmetele sama pika garantiiaja kui neil oleks uuena ostes.

Tegemist on Apple sertifitseeritud tehnikute poolt üle kontrollitud seadmetega, mida Upgreat ostab kokku nii koostööpartneritelt kui ka eraisikutelt üle Euroopa. Kõik iPhoned ja Apple Mac`id läbivad viimse kui pisidetailini kontrolli, millega hinnatakse nii seadme tehnilist kui ka visuaalset seisukorda ja vajadusel järgneb remont. Veel tehakse tarkvarale diagnostika, seadmele puhastus ja hooldus. Kontrollitakse, et seade ei oleks lukus, mustas nimekirjas ega saanud vedelikukahjustusi. Ettevõte teeb tihedat koostööd Valge Klaari ja iDealiga.

Tänu kõrgtasemel spetsialistide põhjalikule kontrollile ja hooldusele vastab Upgreatist ostetud kasutatud Apple seade alati kliendi ootusele ning seetõttu annamegi uhkusega kõigile seadmetele kaasa 2-aastase garantii.

2-aastane Upgreati garantii kehtib eraisikute poolt tehtud ostudele. Ettevõtete klientidele on garantii pikkuseks üks aasta nii nagu see on ka uute seadmete ostul. Garantii ei kehti akule, kuid samamoodi on see ka uute seadmete ostul.

Taaskasutus hoiab keskkonda

Upgreat ostab kasutatud Apple seadmeid ja pakub kliendile raha 48 tunni jooksul. Seadme tagasiost https://upgreat.ee/seadmete-tagasiost/ toimub kliendi jaoks väga lihtsalt: telefoni või arvuti võib meile saata pakiautomaadiga või tuua Upgreati esindusse kohale.

Meie käest kasutatud seadme ostmise eeliseks on mugavus ja usaldusväärsus – ostu saad teha meie veebipoes www.upgreat.ee ilma, et peaksid omale sobilikku telefoni või arvutit otsima foorumitest või kohtuma seadme ostuks parkimisplatsil võõrastega. Meilt ostes on kõik täpselt sama lihtne ja turvaline nagu uue seadme ostulgi.

Upgreati eesmärk on soodustada tehnikaseadmete taaskasutust ja hoida niimoodi keskkonda. On suur vahe, kas osta poest tutikas iPhone või valida selle asemele hoopis mõni usaldusväärse müüja poolt pakutav kontrollitud kasutatud seade. Iga tehnikaseadme tootmisele kulub märkimisväärselt energiat ja näiteks nutitelefonide puhul on välja arvutatud, et ühe uue seadme valmistamisega paiskub õhku 20-40 kg süsihappegaasi. Arvuti puhul on see number aga juba 10 korda suurem! Suur keskkonna jalajälg tekib ka seadmeid teisest maailma otsast klientideni toimetades.

Seega on taaskasutus keskkonna seisukohalt kõige mõistlikum ja vastutustundlikum valik. Rääkimata sellest, et taaskasutatava toote hind on märkimisväärselt soodsam, kuid elektroonika ja garantii pikkus samaväärne uuega!

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.